Finnet Kurumsal

Webinar

 
 
 
Webinar nedir?
 
Webinar, internet üzerinden sesli ve görüntülü eğitim, toplantı ve sunumlar yapabilmenize olanak sağlayan bir yöntemdir. 
 
Sistem Gereksinimleri

 İşletim SistemiWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

 İşlemci : Minimum Pentium Dual Core işlemciler

 RAM : Minimum 1 GB Ram

 Internet : ADSL yada 3G Mobil Bağlantı

 Browser :  Internet Explorer 7.0 ve üstü,  Mozilla Firefox 4.0 ve üstü, Google Chrome 5.0 ve üstü

 
Eğitimlere katılmak için ne yapmalısınız?

Herhangi bir eğitime katılabilmek için, eğitim başlıklarında yer alan tarihlerden size uygun olanı seçerek, "eğitime katılmak için tıklayınız" linkine basınız. Bu link sizi kayıt formuna yönlendirecektir. Formda yer alan bilgileri doğru bir şekilde giriniz çünkü eğitime katılabilmeniz için kayıt esnasında vermiş olduğunuz e-mail adresine bir davet gönderilecektir.  

Kayıt işleminden sonra e-mail adresinize gelecek davet örneği aşağıdadır. Burada "Click the link to join the webinar at the specified time and date:" bölümünde yer alan linke, eğitime yaklaşık 5 dk kala tıklayarak hızlı bir şekilde kurulumu yapabilir ve eğitime katılabilirsiniz. Aynı eğitiminin farklı tarihli webinarlarına da katılabilirsiniz. Eğitimlere katılımda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, egitim@finnet.gen.tr - destek@finnet.gen.tr adreslerine mail atabilir. Yada 0212 556 74 78 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.