Finnet Kurumsal

Tasarım & Yazılım Geliştirme


Web tabanlı tasarım uygulamalarında, modern teknolojik alt yapıları kullanan Finnet, finans piyasalarına yönelik kurumsal portal tasarımlarında, stratejik çözümleri ile kuruma özel tasarım hizmetleri sunmaktadır

Tasarım çalışmaları kapsamında, kurumsal vizyonla örtüşen, görsel açıdan benzersiz, akıcı içeriğe ve menü yapısına sahip, dikkat çekici, akılda kalan, hedef ziyaretçi kitlesi odaklı gelişmiş data içeriği ve analiz uygulamalarını barındıran, dönemin trendine uygun konseptte, yeni ihtiyaçlara duyarlı yazılımsal alt yapıya sahip, butik uygulamalar gerçekleştirilmektedir.
 
Portal içerisinde sürekli güncellenecek veri setleri ve analiz platformları için, veri tabanları ile uyumlu yazılımsal alt yapı geliştirme hizmetleri de sunulmaktadır. Portal yöneticisi kurumun, düzenli olarak güncel yorum, rapor, bülten, analiz sonuçlari, öneri vb. içerikleri girebilecekleri içerik yönetim paneli yazılımı da, kurumsal talepler doğrultusunda şekillendirilebilmektedir.
 
Kurumsal finans portalınızın tasarımı ve yazılımsal yapısının oluşturulması çalışmalarınızda, finans sektörünün uzman çözüm ortağı Finnet’ten destek alabilirsiniz.