Finnet Kurumsal

Portföy Yönetim Şirketleri

Finnet, finans piyasalarında, bireysel ve kurumsal yatırımcıların tasarruflarına yön veren,  Portföy Yönetim Şirketlerine yönelik, özel çözümler sunmaktadır. Portföy şirketleri, müşterilerinin risk ve getiri beklentilerine en uygun yatırım kompozisyonunu belirlerken, ihtiyaç duydukları finansal datalara, piyasa analizi yapabilecekleri özel yazılımlara, pazarlama, satış ve özel proje hizmetlerine, Finnet çözümlerinden ulaşabilmektedirler.

Farklı yatırım araçlarına ait, kapsamlı veri havuzuna sahip olan Finnet, portföy şirketlerinin ihtiyaç duydukları dataları, kuruma özel çözümlerle sunabilmektedir. Kurumlarca belirlenen data içerikleri, düzenli güncellenen web tabanlı platformlarda sağlanabilmektedir.  Ham datalar dışında, özel metotlarla hesaplanabilen spesifik verilerde, kurumlara sunulabilmektedir.
Portföy şirketlerinin araştırma ve risk yönetimi birimleri içinde, desktop finansal analiz yazılım ürünleri önerilmektedir. Hisse Senetleri piyasasından, fon piyasalarına, tahvil bono piyasasından, makro ekonomik verilere kadar geniş data seti, bu ürünlerle işlenebilmekte, raporlar üretilebilmekte ve yatırım karar süreçlerinde kurumlara destek olmaktadır.
Portföy şirketlerinin bireysel ve kurumsal müşterilerine, alternatif yatırım çözümleri üreten pazarlama ve satış ekipleri içinde, Finnet kuruma özel yazılımlar ve web tabanlı uygulamalar geliştirmektedir. Ayrıca, kurumsal organizasyon ve iş akışları çerçevesinde, ihtiyaç duyulan ve üretilmesi gereken spesifik yazılım projelerinde, proje yönetiminden, yazılım geliştirmeye, kullanıcı arayüz tasarımlarından, veri tabanı yönetimine kadar farklı  hizmetler sunabilmektedir.
Sektörde fark yaratabilmek için, kurumunuza özel çözüm önerilerimizle hemen tanışın, kurumsal hedeflerinize çok daha kolay ulaşın.