Finnet Kurumsal

Sermaye Piyasası Kurumları

 
Finnet, finans piyasalarında, yatırımlara yön veren kurumlar, finansal araştırma şirketleri ve halka açık borsa şirketleri için özelleştirilebilir ürün ve hizmet çözümleri sunmaktadır.
 
Halka açık borsa şirketleri için, web tabanlı hizmetler geliştiren Finnet, şirket yatırımcılarının, yatırım karar süreçlerinde tükettikleri tüm finansal içerikleri, web tabanlı platformda sunmaktadır. Sitelerinde, Finnet data ve analiz içeriklerini sunan borsa şirketleri, yatırım karar süreçlerinde, yatırımcılarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Borsa şirketleri Yatırımcı İlişkileri birimlerinin, piyasa ve rakip kurum analizleri içinde, desktop temel ve teknik analiz programları ve data hizmetleri sunulmaktadır.
 
Finans piyasalarında, paranın rotasını belirleyen: Bankalar, Borsa Aracı Kurumları, Portföy Şirketleri ve Finansal Araştırma kuruluşları içinde Finnet, çok özel ürün ve hizmet alternatifleri sunmaktadır. Araştırma (Research) birimleri için, karar destek mekanizması olarak kullanabilecekleri, raporlama ve karşılaştırmalar yapabilecekleri finansal analiz yazılımları geliştirilmiştir. Yine bu kurumların, web siteleri için tasarım, web sitesi içerik yönetimi ve yazılım geliştirme, finansal veri ve analiz uygulamalarının web sitelerine sağlanması, kuruma özel intranet çözümleri ve spesifik yazılım projeleri için danışmanlık ve yazılım hizmetleride sunulmaktadır.
 
Türkiye’de üç milyondan fazla yatırımcısı olan yatırım ve emeklilik fonları piyasası içinde, web tabanlı ve desktop ürünler sunulmakta olup, Emeklilik Şirketleri için özel analiz yazılımları ve web tabanlı hizmet alternatifleri geliştirilmiştir.
Borsa ve Para piyasalarında, kurumunuza özel çözümlerimizle, zaman kazanacak ve fark yaratacaksınız.