Finnet Kurumsal
 

Kurumsal Proje Geliştirme

 
Finnet, finans piyasalarında faaliyet gösteren kuruluşların, kendilerine özel iş süreçlerini takip edebilmeleri için ihtiyaç duydukları özel yazılım projelerinde, kuruma özel çözümler üretmektedir.
Her kurumun kendine özgü bir işleyiş yapısı bulunmaktadır. Kurum içindeki mevcut iş akışının verimli ve sorunsuz olarak çalışabilmesi, personel ve departman ihtiyaçları ile uyumlu ve maksimum bilgi paylaşımına sahip platformların var olması, kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesinde önemli unsurlardır. İş geliştirme ve süreçlerin etkin olarak takibi, çoğu zaman, yalnızca kuruma özel tasarlanmış yazılım projeleri ile sağlanabilmektedir. Bilişim dünyasında sunulan hazır paket yazılımlar, standart ve ortak ihtiyaçlar baz alınarak üretilmekte ve genellikle kurum ihtiyaçlarının  % 100’ünü  karşılayamamaktadır. Bu noktada kuruma özel yazılım projelerinin geliştirilmesi, bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmaktadır.
Proje yönetimindeki deneyimi, uzman yazılım kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımları ile Finnet, kurumunuza özel tüm projelerde, danışmanlık, yazılım geliştirme ve finansal veri tabanı hizmetleri ile size özel çözümler sunacaktır.