Finnet Kurumsal
 

Finansal İçerikli Web Siteleri

Finnet, finans piyasalarına yönelik tasarlanmış ve yayında olan, bir finans kurumuna bağlı olarak yönetilen web siteleri için, hazır içerik modüllerini ve web data servis yazılımlarını kapsayan, özel çözümler geliştirmiştir.
Ağırlığını borsa ve hisse senetleri piyasasından seçilen özel içeriklerin oluşturduğu, web sitelerine kolayca eklenebilen yazılım kodları ile kurumsal web sitenizin içeriğini geliştirebilme ve zenginleştirme imkanı sunmaktayız. Hisse senetleri piyasasında günün kazandıranları, kaybettirenleri, günlük ve seanslık kapanışlar, dikkat çeken hisseler, en çok işlem görenler, hazır grafikler, alternatif piyasalar vb. özelleştirilmiş içerikleri, Finnet tarafından üretilen yazılım kodlarını web sitenize ekleyerek, site ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.
Web siteleri için hazır içerikler yanında, kurumsal web sitesi  yöneticilerinin talepleri ile şekillendirilebilen web data servisleri ile düzenli olarak data sağlama hizmetleri de verilebilmektedir. Web data servisleri, standart içerikte olmayıp, gelen bireysel veya kurumsal talebe göre, butik olarak yazılım geliştirilmektedir.
Finansal içerikli web sitenizi, geliştirebilmek ve daha çok ziyaretçiye ulaşabilmek için, web tabanlı çözümlerimizle hemen tanışın.