Finnet Kurumsal
 

Çözümler

Finnet, finans sektöründeki tecrübesi, bilgi birikimi ve müşteri odaklı profesyonel çözümlemeleri ile  hedeflerinize kolayca ulaşabilmenizi sağlayacak, ürün alternatifleri ve hizmet çözümleri sunmaktadır.

Sermaye ve para piyasalarında faaliyet gösteren kurumlar ve borsa şirketleri için, kurumsal web sitesi çözümlemelerinden, kurum içi kullanılabilecek intranet çözümlerine, finansal analiz ürünlerinden, müşteri portföyünü genişletebilecek spesifik pazarlama yazılımlarına kadar, geniş bir yelpazede çözüm olanakları sunulmaktadır. Kurumların web tabanlı projeleri için, danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetleri verilmektedir.

Yatırımcıların internet üzerinden, finans piyasalarına ilişkin bilgi edinebilmeleri için temel kaynaklardan olan; Finans portalları ve Web siteleri içinde, Finnet,  özelleştirilebilir finansal içerik çözümleri geliştirmiştir. Finansal içerikli web siteleri ve finans portalları için, finansal data sağlama, veri geliştirme, dinamik finansal analiz modülleri, bakım ve veri güncelleme hizmetleri, içerik yönetimi ve yazılım desteği çözümleri sunulmaktadır.

Türkiye’nin alanında lider finans portalları olan: “Finnet 2000 Plus Borsa Bilgi Portalı”  ve “Fonbul.com Yatırım ve Emeklilik Fonları Portalı”nda, ürün ve hizmet tanıtımlarınız için, internet reklam hizmetleri sunulmaktadır. Finansal ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili, finans piyasası yatırımcılarına ve lüks tüketim ürünleri ile ilgili, “A” ve “A+” müşteri kitlesine, finans portallarımızda yayınlayacağınız reklamlarınızla, kolayca ulaşabilir, portföyünüzü genişletebilirsiniz. Ölçümlenebilir internet reklamları ile kurumsal bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Size özel çözümlerimizle hemen tanışın ve hedeflerinize kolayca ulaşın...