Finnet Kurumsal

Halka Açık (Borsa) Şirketleri

Finnet, BİST’te işlem görmekte olan, halka açık borsa şirketleri için, web tabanlı finansal içerik hizmetleri ve yatırımcı ilişkileri ile diğer raporlama birimleri için de, finansal raporlama ve analiz desktop yazılım ürünleri sunmaktadır.

Yatırımcıların, bir borsa şirketi hisselerine yatırım kararı sürecinde, farklı kaynaklardan kurumla ilgili temel ve teknik analiz verilerine ulaşabilmesi ve değerlendirme yapabilmesi gerekmektedir. Bireysel ve kurumsal yatırımcıların karar sürecinde tükettikleri finansal içerikleri çok iyi tahlil eden Finnet, kurumsal web sitenizde, özelleştirebilir veri ve analiz içerik modülleri sunabilmektedir. Bu sayede, yatırımcıların kurumsal sitenizden ayrılmadan, ihtiyacı olan tüm verilere ulaşabilmesi sağlanabilmektedir.

Şirketinizle aynı sektörde yer alan diğer halka açık şirketler ve kendi kurumunuz için, mali analiz çalışmalarınız, finansal rasyo hesaplamalarınız, karşılaştırmalı bilanço analizleriniz, raporlamalarınız ve borsa getiri performans analizleriniz içinde Finnet, desktop analiz programları sunmaktadır.

Kurumunuza özel çözümlerimizle hemen tanışın.