Finnet Kurumsal

Finansal Veri Hizmetleri


Finnet, finans piyasalarına yönelik tasarlanmış, kurumsal yönetime sahip web sitelerinin, veri ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilebilen, web servislerle, data sağlama hizmetleri sunmaktadır.

Borsa ve hisse senetleri piyasası, fon piyasalarına ilişkin data setleri, VOB piyasası sözleşme verileri, tahvil & bono piyasası verileri, döviz ve altın piyasası verileri başta olmak üzere, kapsamlı veri bankasına sahip olan Finnet, web sitenizin finansal veri içeriği boyutunu geliştirebilmeniz için imkan sağlamaktadır.
Finansal veri hizmetleri için standart web servisleri olmayıp, taleplere göre butik yazılım uygulamaları geliştirilmektedir. Bu sayede yalnızca size özel tasarlanmış içeriklerde bir veri servisini kullanabilirsiniz. Finnet bünyesinde sağlanmakta olan finansal veriler kapanış verileri baz alınarak güncellenmektedir.
Finansal veri ihtiyaçlarınıza göre, dilerseniz özel hesaplamalarla elde edilebilen veri setleri de sağlanabilmektedir. Genel kabul görmüş hesaplama metodolojileri ile finansal rasyo hesaplamaları, istatistik hesaplamalar, getiri hesaplamaları vb. spesifik hesaplanmış veri seti ihtiyaçlarınızda, yine özel yazılımlarla geliştirilen web servisler vasıtasıyla sunulabilmektedir.
Sizde web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz veri setlerini belirleyin ve bizlerle paylaşın. Size özel çözümlerimizle hemen tanışın.