Finnet Kurumsal

Finansal Araştırma Kuruluşları


Sermaye ve para piyasalarına yönelik, finansal yazılımlar, web tabanlı uygulamalar ve kurumlara özel çözümler üreten Finnet, finansal araştırma kuruluşları, kurumsal kredi derecelendirme ve bağımsız denetim kuruluşlarına yönelik olarak da özel ürün ve hizmet çözümleri sunabilmektedir.
Finans piyasalarına ilişkin kapsamlı veri havuzuna sahip olan Finnet, gerek data sağlayıcılığı ve gerekse bu dataların işlenmesi, geliştirilmesi ve analizine yönelik yazılım çözümleri ile finansal araştırma kuruluşlarının önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Halka açık şirketlerle ilgili, kamuoyu ile paylaşılan tüm sayısal datalar ve haberlerden, borsa datalarına ve alternatif piyasalara ilişkin geniş data setlerine kadar, kapsamlı içerikler, finansal araştırma yazılımları ve raporlama platformları ile, kurumların hizmetine sunulmaktadır.
Finansal araştırma kuruluşlarının, özel projelerinde kullanabilecekleri finansal data setleri, kurumsal taleplerle şekillendirilen içeriklerde, özel web data servis yazılımları üretilerek, araştırma kuruluşlarının kullanımına sunulabilmektedir. Kuruma özel web data servislerinde, datalar düzenli olarak güncellenmekte ve seçilen enstrümanların yeni gelen dataları sisteme aktarılmaktadır. Ham datalar dışında, talep edilen hesaplanmış datalarda, yine aynı servis kapsamında sunulabilmektedir.
Finans piyasalarına yönelik tüm araştırma çalışmalarınızda, kurumsal çözümlerimizle yanınızdayız.