Finnet Kurumsal

Emeklilik Şirketleri & Fonlar


Türkiye’nin, yatırım ve emeklilik fonlarıyla ilgili en kapsamlı veri bankasına sahip olan Finnet, Emeklilik Şirketleri, fon kurucusu ve fon yöneticisi kurumlar için, farklı ürün ve hizmet alternatifleri sunmaktadır.

Genç bir nüfusa sahip olan ülkemizde, bireysel emeklilik sistemine yönelim her geçen gün biraz daha artarken, mevcut ve potansiyel katılımcı grubunun, daha detaylı bilgilendirilmesi ve sunulan emeklilik ürünlerindeki kurumsal farklılıkların doğru lanse edilebilmesi, önemini giderek arttırmaktadır. Finnet, Emeklilik Şirketlerinin fon yönetimi birimlerine yönelik web tabanlı ve desktop ürünlerden, kurumsal web sitesi ziyaretçileri için özel hesaplama araçlarına, data sağlama ve geliştirme hizmetlerine ve en önemlisi emeklilik planlarının nihai müşterilere sunulmasına yönelik , web tabanlı pazarlama ve satış  çözümlerine kadar geniş bir yelpazede, kuruma özel çözümler sunmaktadır.
 
Türkiye’nin en kapsamlı yatırım ve emeklilik fonları portalı www.fonbul.com ve www.fonanalist.com ’un yayıncısı olan Finnet, fon piyasalarındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile  piyasaların kolayca analiz edilebilmesi için, gerekli veri setlerini ve analiz platformlarını içeren ürünler geliştirmiştir. Geliştirilen web tabanlı ve desktop analiz ürünleri ile fon kurucusu ve yöneticisi kuruluşlar, kendi fonları ve piyasadaki diğer fonlarla ilgili, karşılaştırmalı analizler yapabilmekte, özel fon planları oluşturabilmekte, güncel ve tarihsel dataları içeren geniş fon veri bankasını kullanabilmektedirler.
 
Fon piyasalarındaki rekabet ortamında, Finnet’in uzman çözümleri ile kurumsal farklılıklarınızı daha kolay ortaya koyabilecek ve kurumsal hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceksiniz.