Finnet Kurumsal

Dinamik Analiz Ürünleri


Finnet, finansal portalların içerik yapılarını zenginleştirebilmeleri ve dinamik analiz platformlarına sahip olabilmeleri için, özel çözümler geliştirmiştir. Verilerin işlenmesi konusundaki uzmanlığı ile Finnet, kullanıcı bazında özelleştirilebilir rapor ekranlarını, dinamik grafik uygulamalarını, teknik ve temel analize yönelik özel tabloları, farklı yatırım araçları için sunabilmektedir.


 • Active Charts  ve Active Charts PRO Teknik Analiz Programları : Active Charts ve Active Charts PRO web tabanlı teknik analiz programlarıdır. Bu programlar ile portal ziyaretçileriniz, hisse senetleri, endeksler ve Merkez Bankası döviz datalarını, Fon, Tahvil-Bono, VOB gibi alternatif yatırım araçlarının verilerini kullanarak, gelişmiş bir platformda, teknik analiz çalışmalarını yapabilirler. Active Charts ve Active Charts PRO hazır ürünlerdir ve web sitenizden vereceğiniz link ile müşterilerinize sunulabilmektedir. Yalnızca Hisse senetleri piyasası ve BİST endekslerine ilişkin verilerle teknik analiz için Active Charts, tüm alternatif yatırım araçlarını kapsayacak verilerle teknik analiz için Active Charts PRO önerilmektedir.
   
 • Hisse Senedi Analiz / Şirket Kartı : Halka açık tüm şirketler için, hisse senedi performansları, şirket künyesi, bilançoları, teknik analiz grafik ve göstergeleri, getiri değerleri, finansal rasyoları, şirketle ilgili yayınlanmış haberleri gibi özel içerikler,  şirket kartı modülü ile sunulabilmektedir.
   
 • Borsada Günün Detayları : BİST endeksleri ve hisse senetlerinin kapanış veri tabloları, kazandıran ve kaybettiren hisseler, en yüksek hacimli hisseler, para girişi ve para çıkışı olan hisseler, işlem adedi artan ve azalan hisseler vb. farklı kriterlerde performans gösteren hisseler, hazır tablolarda sunulabilmektedir.
   
 • Dikkat Çeken Hisseler Analizi: Gösterge değerlerine göre, ön plana çıkan hisse senetleri, hazır tablolarda sunulabilmektedir.
   
 • Hızlı Grafik Ekranı : Portal ziyaretçilerinin, seçtikleri hisse senedi için, fiyat grafiğini ve bu grafik üzerinde yine kendi belirleyebilecekleri indikatör ve hareketli ortalama grafiklerini, otomatik olarak çizdirebilecekleri hızlı grafik modülü sunulabilmektedir.
   
 • Bilançolar ve Finansal Analiz : Şirketlerin açıkladıkları bilançolarda yaşanan kar, zarar, borç, satış, aktif ve öz sermaye değişimlerini, karşılaştırmalı bilanço analizlerini, sektörel oran analizlerini, şirketlerin finansal rasyoları, portal ziyaretçilerinizin belirleyeceği dönemler için, hazır tablolarda sunulabilmektedir.
   
 • Uzman Analizleri : Hisse senetlerinin, site ziyaretçinizin belirleyeceği dönem veya tarih aralığı için, dip – zirve, pahalı – ucuz ve performans analizleri, hazır tablo olarak, web sitenizde gösterilebilmektedir.
   
 • Haber Analiz : Portal ziyaretçileriniz, Haber Arama Motoru ile borsa şirketleri ve endekslerine ilişkin ulusal basında, ekonomi ve finans dergilerinde ve KAP’ta yayınlanan haberleri, kriterlerini belirleyerek aratabilirler.
   
  Kurumsal finans portalınızı, size özel sunabileceğimiz web tabanlı finansal analiz ürünlerimizle zenginleştirebilir, bireysel ve kurumsal yatırımcıların web sitenize olan ilgisini arttırabilirsiniz.
 •