Finnet Kurumsal

Bakım & GüncellemeFinansal portalların, hedef ziyaretçi kitlelerinin ilgilerini sürekli canlı tutabilmeleri ve ziyaretçi sayılarını  arttırabilmeleri için, sürekli güncellenen içeriklere, problemsiz işleyen menülere ve güçlü bir yazılımsal desteğe sahip olmaları gerekmektedir.
Finnet, finansal portallar için bakım ve güncelleme hizmetleri sunmaktadır. Finnet tarafından tasarlanan ve geliştirilen portallar dışında, yayında olan ve bu hizmeti Finnet’ten talep eden kurumsal portallar içinde hizmet sunulabilmektedir. Yayında olan portalların, genel yapısı, yazılımsal alt yapısı ve kodları kontrol edilerek, sözleşme çerçevesinde, yıllık bazda veya proje bazlı bakım & güncelleme hizmetleri verilebilmektedir.
Finans portalınız için görsel ve metinsel içerik güncellemelerinden, banner ve reklam alanı güncellemelerine, menü ve yazılımsal uygulamalardaki hata ve problemlerin tesbit ve onarım çalışmalarından, genel görünüm ve işleyiş kontrollerine kadar, portalınızın sorunsuz çalışması ve güncelliğini koruyabilmesi için gerekli tüm ihtiyaçlarınız için çözümler sunulabilmektedir.