Finnet Kurumsal

Aracı Kurum & Bankalar

Finnet, finans sektörünün temel kuruluşları, Bankalar ve Aracı kurumlar için, finansal analiz yazılımlarını, web tabanlı tasarım ve yazılım geliştirme hizmetlerini, finansal data sağlama ve kurumsal site finansal data içerik hizmetlerini, web sitesi finansal analiz ürünlerini kapsayan çözümler sunmaktadır. Ayrıca, kurumların, geliştirmek istedikleri özel yazılım projelerinde, yazılım geliştirme, destek, güncelleme ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Finans piyasalarının ihtiyaçlarına ve bu piyasalarda faaliyet gösteren kurumlara yönelik hizmetlerlerde uzmanlaşan Finnet, bankalar ve aracı kurumların, kurumsal web siteleri içinde çözüm alternatifleri geliştirmiştir. Web siteleri için, kurumsal kimliği etkin şekilde yansıtan tasarımlardan, site içerik yönetim paneli yazılımlarına, site içeriklerine finansal data sağlama hizmetlerinden, web tabanlı finansal analiz modüllerinin siteye entegre edilmesine ve intranet uygulamalarına kadar, farklı hizmet seçenekleri sunulmaktadır.
Banka ve aracı kurumlarda, finans piyasalarına yönelik yapılan tüm araştırma ve raporlama çalışmaları içinde, Finnet finansal analiz yazılımları önerilmektedir. Aracı kurumların araştırma birimleri ile bankaların mali analiz, kredi onay, finansal raporlama birimleri için, hisse senetleri piyasası ve borsa verilerinden, halka açık şirketlerin bilançolarına, yatırım fonları piyasasından, vadeli İşlemlere, tahvil bono piyasasından, döviz ve makro ekonomik verilere kadar geniş bir veri havuzunu kapsayan, desktop ve web tabanlı finansal analiz ve raporlama programları sunulmaktadır.
Banka ve aracı kurumların,  finansal ürün geliştirme çalışmaları, kurumlarına özel spesifik yazılım geliştirme projeleri, pazarlama ve satışa yönelik web tabanlı projeleri ile kurumsal ihtiyaçları çerçevesinde tasarlanmasını istedikleri  özel yazılım çalışmaları için Finnet, yazılım geliştirme, danışmanlık, güncelleme ve destek  hizmetleri sunmaktadır.
Kurumsal talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için, kurumunuza özel çözümlerimizle, vakit kaybetmeden tanışın.