Finnet Analiz Excel Modülü

Exceldeki Tüm Finansal Analiz ve Raporlama Çalışmalarınız için; Tek Kaynak, Tek Program.

Finnet Analiz Excel Add_in, bütün piyasalara ait en detaylı verileri kapsamakta olup, bu verilerin “Excel Ortamında” kullanılabilmesini sağlamaktadır. XLA, mükemmel bir veri setini, bütün ayrıntıları ile kullanımıza sunarken, istediğiniz rapor seçeneklerini oluşturabilmeniz için; kolay, kullanışlı ve esnek analiz araçlarına ulaşmanızı sağlamaktadır.
 
Modüler Yapı  
Finnet Analiz, farklı piyasalara ait veri setlerini bünyesinde barındıran, alt modüllerden oluşmuştur. Kullanıcılar veri ihtiyaçlarına göre, tüm pakete veya sadece ihtiyaç duydukları verileri içeren modül veya modüllere abone olabilirler.
  
Geniş Data Seti  
Hisse senetleri piyasası, İMKB, Döviz, Fonlar, Vob, Tahvil/Bono piyasası, Makro Ekonomik Veriler ile halka açık şirketlerle ilgili Haberlerden oluşan geniş data havuzu, elinizin altında.
  
600’den Fazla Excel Fonksiyonu  
Program içerisinde tanımlı, 600’ün üzerinde hazır finansal fonksiyon ile, verileri kolayca işleyebilecek, excelde dilediğiniz raporu kolayca oluşturabileceksiniz.
 
Esnek Raporlama  
Finnet Analiz bünyesinde kolayca rapor üretebilmenizi sağlayan bir rapor modülü içermektedir. Dilerseniz bu modüldeki hazır şablonları kullanın, dilerseniz kendi şablonlarınızı oluşturun. Raporlarınız bir kaç dakikada hazır olsun.
 
Hızlı Veri Güncelleme  
Finnet Analiz, yalnızca son dataları almak için veri güncellemekte ve tüm veri setini, sadece bir kaç dakika içinde, Finnet Serverlarından çekebilmektedir. Verileri kurulu olduğu bilgisayarda oluşturduğu database den okumaktadır.
 
Otomatik Update 
Finnet Analizde oluşturduğunuz tüm rapor dosyalarınız, dosya açıldığında, otomatik olarak en son güncel datalarla update olmaktadır. Böylece tüm analizleriniz her zaman güncel kalmaktadır.